Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471

Borrelin 6™ to wyselekcjonowana mieszanka ekstraktów roślinnych, która ma na celu wsparcie układu odpornościowego. Jej skład został opracowany w oparciu o Protokół Buhnera.


Borelioza (choroba z Lyme) to przewlekła, wieloukładowa choroba zakaźna wywoływana przez bakterie kompleksu Borrelia burdgorferi. Zakażenie najczęściej następuje poprzez ukąszenie kleszcza z rodzaju Ixodes. W składzie jego śliny znajdują się substancje lokalnie obniżające efektywność odpowiedzi układu immunologicznego, co ułatwia infekcję. Prawdopodobieństwo zakażenia zwkiększa się wraz z długością żerowania pasożyta na skórze.

Badania wykazały, że skutki jego niedoboru w organizmie są zatrważające


Piotr Derentowicz

Jest pierwiastkiem śladowym, niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania człowieka. Boraks rodzimy - boran sodu (minerał zawierający bor) wydobywa się w kopalniach w Stanach Zjednoczonych oraz Turcji. Był stosowany jako środek konserwujący żywność (szczególnie mięso). Jego toksyczność pojawia się dopiero po spożyciu wysokich dawek - > 20mg dziennie (powoduje wówczas m.in. utratę płodności u mężczyzn oraz defekty płodu u ciężarnych kobiet).

Ze względu na szerokie spektrum działania, wysoką skuteczność oraz brak skutków ubocznych wiele krajów, jak Japonia, Australia, USA uznało oficjalnie niektóre rodzaje grzybów za preparaty wspomagające leczenie nowotworów


Naukowcy biją na alarm. Dynamika wzrostu zachorowań na raka w Polsce należy do najwyższych w Europie. Jak się okazuje, jest on przyczyną śmierci ponad 20% ludzi w wieku 45-65 lat.

Wielu specjalistów twierdzi, że zapobieganie nowotworom jest ważniejsze od ich leczenia, a przyszłość onkologii leży w profilaktyce. Należy zacząć przede wszystkim od zmiany stylu życia oraz odżywiania się. Ogromne znaczenie ma rzucenie palenia i innych używek, zwiększenie spożycia warzyw i owoców, badania profilaktyczne oraz przyjmowanie suplementów – zwłaszcza przez osoby, które nie dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników wraz z dietą.

Co jest charakterystyczne dla chorób degeneracyjnych? ● Mają tę samą naturę ● zmiany zwyrodnieniowe pozostają na zawsze ● nie są zaraźliwe ● nie można wpływać na nie etymologicznie, jak w przypadku chorób zakaźnych, kiedy zniszczenie źródła zakażenia prowadzi do odzyskania zdrowia ● przyczyny nie można usunąć, pozostaje więc leczenie objawowe


Zatem, gdy człowiek ma zmiany zwyrodnieniowe szczególnie ważnego narządu, np. serca, zagraża to jego życiu. Jeśli dotknęły one stawu, zagrożenia takiego nie ma, ale chory czuje rosnący dyskomfort i stopniowo się unieruchamia.

 

 
 
Joomla Extensions