Tradycyjna Medycyna Chińska sięgająca korzeniami 5000 lat kładzie nacisk zarówno na profilaktykę, jak i leczenie, ale rozumiane jako uzdrawianie całego organizmu, wszystkich jego komórek. Wiekami kumulowana wiedza praktyczna potwierdzana jest współczesnymi badaniami naukowymi. Rośliny, naturalne preparaty z nich pozyskiwane okazują się posiadać zbawienne działanie na nasz organizm. Zachowaniu ich aktywności w suplementach sprzyjają również najnowsze technologie.


foho1

KAPSUŁKI LINCHZHI (REISHI)

fohow9

Preparat jest źródłem polisacharydów, aminokwasów, witamin i minerałów. Zawiera sproszkowaną grzybnię Lakownicy chińskiej, najcenniejszego rodzaju Linchzhi (Reishi) oraz Kordicepsu chińskiego , a także sproszkowane zarodniki Linchzhi (Reishi).

W Chinach grzybowi Linchzhi przypisuje się efekt uspokojenia ducha, dodania mądrości, wyostrzenia pamięci. Stosuje się go, jako środek opóźniający procesy starzenia, regulujący stan systemu nerwowego, charakteryzujący się działaniem przeciwnowotworowym oraz poprawiający krążenie krwi w mózgu.

Przez setki lat Kordyceps był zbierany i wykorzystywany przez Chińczyków jako środek rewitalizujący, przeciwdziałający starzeniu, demencji, dodający sił i poprawiający kondycję fizyczną. Jako trudnodostępny i drogi zarezerwowany był głównie dla arystokracji. Świat dowiedział się o nim w 1993 roku, w czasie zawodów sportowych w Pekinie, gdy chińskie biegaczki osiągnęły doskonałe wyniki na długich dystansach. Podejrzenie o doping zmusiło trenera do przyznania się, iż sportsmenki stosowały ten właśnie grzyb. Według naukowców stanowi on superżywność, którą można spożywać w prawie każdej diecie.

Nowoczesna technologia rozdrabniania błony komórkowej pomaga w maksymalnym stopniu zachować aktywne składniki surowca, natomiast technologia nanomikroprzekształcania pozwala znacznie podnieść poziom biologicznego przyswajania aktywnych składników.

Przy stosowaniu biologicznie aktywnych suplementów diety zawierających Kordyceps zaleca się na etapie początkowym spożywanie małych porcji i stopniowe zwiększanie ich do optymalnych w ciągu 5-10 dni.

 _____________________________

ELIKSIR FENIKS – Oral Cordyceps Liquid Fenix

fohow8

Preparat charakteryzuje się silnym działaniem na ludzki organizm jako bioimmunoregulator i jest dumą współczesnej technologii w zakresie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Powszechnie stosowany w charakterze silnego środka profilaktycznego oraz wspierającego układ immunologiczny w chorobach onkologicznych, układu krążenia i innych schorzeniach przewlekłych.

Do produkcji suplementu wykorzystuje się Kordyceps chiński zebrany na Wyżynie Qinghai oraz inne grzyby wyższe: Linchzhi i Shiitake, a także młode pędy bambusa i miód.

_____________________________

ELIKSIR TRZY KLEJNOTY – Sanbao Oral Liquid

fohow7

Naukowa receptura Eliksiru Trzy Klejnoty to połączenie wiedzy teoretycznej Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i teorii Yang Sheng FOHOW (Trzy rodzaje Yang Sheng). Zawiera on: Kordycpes chiński, Shiitake, Linchzhi, miód himalajski, ekstrakt z mrówek górskich Roger.

Przy jego produkcji, a także Eliksiru Feniks zastosowane zostały zaawansowane metody rozdrabniania komórki i wielofunkcyjnego ekstrahowania w niskich temperaturach, rozdzielenia składników przy pomocy wysokosprawnej chromatografii kolumnowej i zatężanie próżniowe. W procesie tym znalazła również zastosowanie teoria projektowania molekularnego, umożliwiająca uzyskanie optymalnej wzajemnej rozpuszczalności różnych biologicznie aktywnych składników, dobór energii związków chemicznych oraz wzajemnego uzupełniania struktur przestrzeni molekularnej. Moc i specyfika stężonych płynnych form otrzymanych z zawartości komórek grzybów wyższych, dzięki unikalnemu składowi, polega na szybkim regulowaniu wszystkich systemów organizmu.

_____________________________

KAPSUŁKI FOHOW XUEQUINFU – oczyszczacz naczyń krwionośnych

fohow6

Podstawowe składniki: nattokinaza, ekstrakt z pestek winogron oraz kinostemy pięciolistnej.

Natto to tradycyjny japoński produkt pozyskiwany podczas fermentacji gotowanych ziaren niemodyfikowanej genetycznie soi przy pomocy pożytecznych bakterii Bacillu subtilis Var, które syntetyzują enzym zwany nattokinazą. Badania wykazały, że Japończycy regularnie spożywający natto mają dzięki temu zdrowy układ krążenia. Nattokinaza będąc w tym zakresie naturalną alternatywę dla aspiryny, a nie stanowi przeszkody w krzepnięciu krwi w przypadku uszkodzeń naczyń i urazów.

Ekstrakt z pestek winogron, zwanych jagodą długowieczności, stanowi najbogatsze źródło naturalnych bioflawonoidów oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin, tworząc skomplikowany, zbilansowany tiokompleks, mający dobroczynny wpływ na organizm.

Kinostema zawiera cenne saponiny w znacznie większej ilości niż żeńszeń.

 

Należy zachować środki ostrożności w przypadku przyjmowania niniejszych preparatów przez kobiety ciężarne w trzech pierwszych miesiącach ciąży oraz przez cały okres karmienia dziecka.

 

_____________________________

KAPSUŁKI HAICAO GAI – wapno z alg morskich Chlorella

fohow5

Dzięki szczególnie zaawansowanym technologiom udało się wyodrębnić z wodorostów wapń najłatwiej i praktycznie w całości przyswajany przez ludzki organizm, bez skutków ubocznych.

Stosowanie preparatów zawierających Kordyceps redukuje wapń w ustroju i dlatego jednocześnie należy przyjmować suplementy, które uzupełniają ten niedobór.

_____________________________

fohow2

Więcej informacji: www.fohow.info.pl

 

 
 
Joomla Extensions