Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471

Wsparcie regeneracji tkanki łącznej

Po pierwszej publikacji poświęconej niezwykłemu suplementowi ( 1/2016) jakim jest SIRIUS-D otrzymaliśmy wiele dociekliwych pytań dotyczących samego preparatu, efektów jego stosowania, oraz historii jego odkrycia. W związku z tym postanowiliśmy powrócić do tematu.

Dotarliśmy do interesujących materiałów dotyczących prof. Dimitra Dimitrowa– odkrywcy SIRIUSA-D. Uczony urodził się w 1935 roku. Studia wyższe ukończył w Leningradzkim Instytucie Włókiennictwa, a następnie obronił doktorat w Moskwie. Nawet dla większości swoich rodaków jest postacią nieznaną. Wyjątek stanowią lekarze i pacjenci Wojskowej Akademii Medycznej oraz Lecznicy Rządowej w Sofii.

Ten starszy, skromny człowiek nie lubi mówić o sobie i swoich osiągnięciach.

Nie jestem mędrcem – powiada. – Nie jestem nawet lekarzem. Jako chemik całe życie zajmowałem się protezami z polimerów i ich akceptacją przez ludzki organizm. A jednak odkrycia profesora Dimitrowa w znaczny sposób przyczyniły się do rozwoju medycyny – poczynając od wchłanianych przez organizm nici chirurgicznych, na specjalistycznych protezach kończąc. O doniosłości dokonań profesora świadczą liczne, wysokie odznaczenia za osiągnięcia naukowe.

Przed 30 laty jemu samemu groziła śmierć z powodu arytmii serca, a kolega kardiolog dawał mu zaledwie 6 miesięcy życia. Zaczął więc zastanawiać się co może jeszcze dla siebie zrobić.

Czy można pomóc człowiekowi, którego czeka operacja serca, a medycyna akademicka nie daje mu nadziei? – pyta retorycznie profesor. – Okazuje się, że czasem możemy pomóc sami sobie. Jesteśmy bowiem cudowną „maszyną biologiczną”.

Dymitr Dymitrow poświęcił się badaniom mającym na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie, czy istnieje coś, co może wchłonąć uszkodzoną tkankę, a w jej miejsce wytworzyć nową, sprawną.

Wówczas otrzymałem dar „z góry” – wspomina. – Intuicja podpowiedziała mi, jak uzyskać cudowną formułę. A może wiedza ta nie dotarła do mnie przypadkowo i nie jest wytworem ludzkiego umysłu? Nie jestem wszak geniuszem... Jakby nie było, dar ten uratował mu życie.

SIRIUS-D był badany w Wojskowej Akademii Medycznej Bułgarii przez 8 lat. Najpierw na zwierzętach. Potem zaś obserwowano jego wpływ na ludzki organizm, a prof. Dymitrow był pierwszym królikiem doświadczalnym.

Wyniki badań jednoznacznie wskazują na dobroczynny wpływ działania tego preparatu SIRIUS-D. Dzięki jego składnikom organizm usuwa niefunkcjonującą tkankę, a w jej miejsce buduje nową, w pełni zdrową, pierwotną. W wyniku tego komórki spokojnie oddychają, odżywiają się, rozmnażają. Ustępują problemy degeneracyjne.

Sirius-D można nabyć w firmowym sklepie NŚ - kliknij tutaj

W przypadku zapalenia, infekcji SIRIUS-D nie zatrzyma tych procesów lecz, po ich zakończeniu, regeneruje uszkodzenia. W następstwie choroby, tkanki i organy, ulegają deformacji. Komórki nie funkcjonują prawidłowo, powodując ogromny stres dla organizmu. Może się to przejawiać jako niefunkcjonująca tkanka mózgu, zatkane naczynia krwionośne prowadząc do wylewu, lub zerwany mięsień czy ścięgno. Wytwarza się wówczas tkanka granulowato-włóknista. Najlepiej widać to w przypadku blizn, które nigdy w pełni nie zanikają – pozostają twarde i nie funkcjonują w sposób charakteryzujący tkankę zdrową. SIRIUS-D zmienia tę niepracującą tkankę, a nowopowstałe komórki usuwają szkody. W efekcie pomaga przy tak wielu dolegliwościach, jak np.: dyskopatia, atrofia mięśni, paraliż, odklejanie siatkówki, jaskra, choroby nerek, woreczka żółciowego, wątroby, żołądka.

Ciało w swojej naturze jest zbudowane z jednej struktury komórkowej – tłumaczy prof. Dymitrow. – Budulec to białko. Najszybciej i najmocniej reaguje serce, potem mózg, organy wewnętrzne oraz kończyny, przez które przepływa krew. Na ostatnim miejscu są stawy, ponieważ przyjmowana substancja dociera do nich inną drogą i w mniejszej ilości. Jednak zawsze w miejscu tkanki niefunkcjonującej SIRIUS-D zaczyna budować nową, zdrową.

Preparat ten nie leczy, lecz dostarcza nam substancji niezbędnych dla odżywienia i regeneracji tkanki łącznej, których organizm nie może wytworzyć lub przyswoić w należyty sposób. Posiada ona natomiast możliwości samoleczenia i regeneracji. Potrzebuje do tego tylko odpowiedniego oręża.

 

 
 
Joomla Extensions