Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471

 Zadbaj o dobre wibracje, sam oczyść swoje otoczenie używając zioła mocy – BIAŁEJ SZAŁWII. Noszona w woreczku pomaga zyskać mądrość i moc a dym po jej zapaleniu jest w stanie usunąć wszelkie blokady oraz przeszkody. Indianie wiedzą co dobre. Dlatego od pokoleń używają właśnie BIAŁEJ SZAŁWII, która rośnie w Kalifornii. Zgodnie z ich wierzeniami to zioło święte.


BIAŁA SZAŁWIA zajmuje również wysokie miejsce w rankingu medycyny naturalnej Zachodu. Jej dym odkaża i oczyszcza pomieszczenia oraz leczy wszelkie dolegliwości oddechowe, udrożnia zatoki, a także pozwala uwolnić się od złogów w oskrzelach. Czyści nie tylko na poziomie fizycznym, ale i duchowym. Na szczęście szamańskie praktyki oczyszczania pomieszczeń możemy bezpiecznie przenieść do swojego domu kupując oryginalną SZAŁWIĘ z Kalifornii.

Kiedy czujemy dziwny niepokój, którego logicznie nie potrafimy wytłumaczyć, mamy przed sobą ważną rozmowę albo podjęcie decyzji, powinniśmy skorzystać z błogosławieństwa tego rytuału. Dobrze jest też przeprowadzić okadzanie po przeprowadzce do nowego mieszkania czy biura. W ten sposób oczyszczamy pomieszczenia po naszych poprzednikach i pozbywamy się negatywnych energii powstałych w efekcie ludzkich myśli.

Jak to zrobić? Bardzo prosto. Podpal wiązankę BIAŁEJ SZAŁWII i przygotuj spodeczek po to by żar nie spadał na podłogę. Rytuał zacznij od drzwi wejściowych. Chodząc z nią po mieszkaniu przeciwnie do kierunku wskazówek zegara okadzaj ściany, meble, wszystkie przedmioty. Zrób to szczególnie dokładnie w kątach, bo tam gromadzi się energia. Możesz wykonać tlącym się ziołem znaki krzyża na każdej ścianie, drzwiach lub przedmiotach. Uważa się, że im gęstszy jest w danym miejscu dym szałwii tym bardziej potrzebuje ono odnowienia energetycznego. Możesz też okadzić osoby i zwierzęta. Warto w takim przypadku poprosić mentalnie zwierząt o zgodę a ludzi o świadome uczestnictwo w rytuale oczyszczenia. Po wszystkim otwórz okna. Z pewnością poczujesz ulgę i przypływ sił. BIAŁĄ SZAŁWIĘ, która pozostała po rytuale możesz zostawić na spodeczku by zgasła sama, nie gaś jej w wodzie. Jeśli masz pewność, że wiązka ziół zgasła nie wyrzucaj, a schowaj w suchym i ciemnym miejscu do następnego razu.

szal1

 

 

 
 
Joomla Extensions