Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
X-Fenix - Nieznany Świat Zdrowia

X-Fenix

Europa · Polska · Załuski Załuski 66

Opis

Firma X-fenix jest Regiolnalnym Centrum Mikroorganizmów. Przedmiotem działalności jest sprzedaż naturalnych wyrobów probiotycznych dla ludzi, zwierząt, roślin i gleby polskiego producenta ProBiotics Polska.

Optymalne połączenie doskonałej jakości, wiedzy i doświadczenia wraz z korzystnymi aspektami ekonomicznymi naszych wyrobów pozwoliło na pozyskanie szerokiego grona stałych odbiorców.

Wysoka jakość wyrobów oraz technika ich wykonania mają dla nas priorytetowe znaczenie.

Najistotniejsze jest to, aby produkty, które posiadamy w ofercie cechowała wysoka skuteczność działania i doskonała jakość.

Ofertę kierujemy do osób dbających o zdrowy styl życia jak również o środowisko naturalne.

Zapraszamy do współpracy sklepy ogrodnicze, hurtownie i sklepy posiadające w ofercie środku ochrony roślin, zielarnie, sklepy z eko żywnością, osoby, firmy oraz instytucje zainteresowane promowaniem i wprowadzeniem do własnej oferty naturalnych wyrobów probiotycznych.  Naszym Partnerom handlowym zapewniamy stałe szkolenia produktów jak również handlowe.

Nieustannie poszukując nowych rozwiązań, wychodzących naprzeciw potrzebom rynku, zapewniamy najwyższą jakości usługi, poprzez lepszą organizację relacji z dotychczasowymi i przyszłymi Klientami.

661 459 980

Artykuły

Pożyteczne Mikroorganizmy czynią nas szczęśliwszymi

Żyjemy w oceanie mikroorganizmów. Są obecne wszędzie. Wdychamy je wraz z powietrzem. Według badań przeprowadzonych w dużym skupisku młodzieży w jednym z ośrodków akademickich wykazano, że w ciągu jednego dnia organizmy badanych uczestników podlegały atakom różnych mikroorganizmów, mogących wywołać infekcję ponad 600 tysięcy razy. Można więc sobie wyobrazić, jak niesamowita bitwa trwa permanentnie w nas i otoczeniu oraz jak ważna jest właściwa kondycja i liczba pożytecznej mikroflory wspomagającej ludzi w wypieraniu i eliminowaniu zagrożeń chorobowych.


Kontakt

Opis

Mapa: Europa, Polska, Załuski

Attachments

Size: 144.43 KB Extension: application/zip
Joomla Extensions