Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
ULMED - Nieznany Świat Zdrowia

ULMED

Europa · Polska · Warszawa Legendy 6 D

Opis

W kwietniu br. minęło 23 lata od uroczystego otwarcia Kliniki Medycznej ULMED w Warszawie. Placówkę tę założyła – i kieruje nią nieprzerwanie – Marianna Parol, z zawodu matematyczka, której przyświecała idea, by pod jednym dachem przyjmowali zarówno lekarze, jak przedstawiciele medycyny naturalnej, co umożliwia niesienie chorym wszechstronnej pomocy. Pomysł podsunął Ryszard Ulman, którego poznała, gdy sama zachorowała na złośliwy nowotwór piersi. W tamtym czasie taka diagnoza brzmiała jak wyrok.

Nowe przepisy, które zaczęły obowiązywać po przystąpieniu Polski do UE, nie pozwalają na przeprowadzanie zabiegów w takich warunkach lokalowych, jakimi dysponuje ULMED. Obecnie więc przyjmują w nim przedstawiciele medycyny naturalnej: bioterapeuci, masażyści, specjaliści w dziedzinie terapii manualnej kręgosłupa i Sandra – tarocistka, a zarazem jasnowidz. Pani Marianna Parol, która sama ukończyła kurs bioenergoterapii, współpracuje wyłącznie z terapeutami doświadczonymi, sprawdzonymi, obdarzonymi silną i dobrą energią.

W gabinecie przyjmują:

  • Anna Olszewska
  • Ryszard Ulman
  • Lech Borc
  • Sandra - Aleksandra Kościelska
  • Władysław Wiatrowski

(22) 664 21 16

Artykuły

Uzdrawia i uszczęśliwia

Anna Olszewska, mistrzyni bioterapii, od 20 lat pomaga chorym, którzy traktują ją jak ostatnią deskę ratunku. Często zwracają się do niej również o pomoc kobiety, które zwątpiły, że zostaną matkami. Ona zaś uzdrawia i uszczęśliwia. rzydziestoparoletnia Michalina S. przez 12 lat leczyła niepłodność. Małżonkowie stracili już nadzieję, że doczekają się potomka i zaczęli przygotowywać się do adopcji. Po dwóch zabiegach u Anny Olszewskiej kobieta poczuła, że w jej organizmie zachodzą zmiany. Gdy test ciążowy wypadł pozytywnie, nie wierzyła własnym oczom. Powtórny test, badanie ginekologiczne i... radość nie do opisania. Michalina S. jest jedną z kilkunastu kobiet, które dzięki pomocy Anny Olszewskiej urodziły zdrowe dzieci. Bardzo często małżeństwo, wdzięczne za to, co się stało, nadaje później córkom imię uzdrowicielki.


Kontakt

ULMED

Opis

Mapa: Europa, Polska, Warszawa

Joomla Extensions