Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
SANBIOS - Nieznany Świat Zdrowia

Sanbios

Europa · Polska · Gliwice Portowa 16 B

Opis

Misją firmy - S A N B I O S - jest dostarczenie na krajowy rynek szerokiej gamy kosmetyków (kremy, mydła, olejki, szampony) oraz bezpiecznych produktów roślinnych - suplementów diety, które wzbogacą Państwa dietę o szczególnie cenne, a przy tym aktywne biologicznie składniki, przyczyniające się do uzupełnienia niedoborów w organizmie, a tym samym do poprawy ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Firma S A N B I O S powstała w 2005 roku w Gliwicach. Zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków i suplementów diety. Suplementy to susze i wyciągi roślinne zawierające witaminy, minerały, enzymy i inne biologicznie aktywne substancje niezbędne dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu. Początkowo wszystkie nasze suplementy produkowane były na zachodzie i w kapsułkach. W obecnym czasie - biorąc pod uwagę liczne sugestie naszych klientów, aby produkty nie zawierały składników zwierzęcych - rozpoczęliśmy wytwarzanie tabletek w miejsce żelatynowych kapsułek.

Wszystkie nasze preparaty są krajowej produkcji. Ma to dodatkową zaletę gdyż produkty z naszej szerokości geograficznej są dla nas lepiej przyswajalne. Nie znaczy to jednak, że nie korzystamy również z importowanych składników roślinnych takich jak: spirulina, acerola czy eleuterokok. Staramy się produkować tanio, tak aby stać było na nasze preparaty praktycznie każdego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wytwarzania, promowane przez nas produkty nie tracą swych naturalnych właściwości. Asortyment nasz spełnia wysokie wymagania jakościowe Unii Europejskiej. Wszystkie nasze preparaty są legalne i zarejestrowane w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (GIS) w Warszawie, a kosmetyki mają zgłoszenie UE.

(32) 234 96 32

Artykuły

Zachować młodość i zdrowie!

Nazwa kwasu hialuronowego (HA) pochodzi od dwóch słów: hylos (gr. szkło) oraz cukru uronowego. Występuje on we wszystkich organizmach żywych, także u ludzi i - oprócz ogromnej przydatności w medycynie estetycznej - działa przeciwbólowo, hamuje procesy zapalne, a także wspomaga leczenie zwyrodnienia stawów.

W roku 1942 doktor Endre Balazs (autor 53 patentów) zaproponował użycie kwasu hialuronowego jako substytutu białka jaja przy przygotowywaniu różnych wypieków. Jego pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ z czasem przyczynił się do odkrycia takich walorów tej substancji, których wcześniej nie brano pod uwagę. W 1980 roku dr Balazs sprzedał swój patent szwedzkiemu koncernowi farmaceutycznemu Pharmacia i wówczas do aptek trafił Healon - produkt zawierający HA, który chroni rogówkę oka po zabiegu usunięcia zaćmy.


Kontakt

8.00 - 16.00
508 551 159

Opis

Mapa: Europa, Polska, Gliwice

Joomla Extensions