Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Miazga Ewa - Nieznany Świat Zdrowia

Rojek Krystian

Europa · Polska · Warszawa Nowogrodzka 76 m 57

Opis

Kristian Rojek technik masażysta, pracował wcześniej jako trener odnowy biologicznej reprezentacji Polski w boksie i lekkiej atletyce. Już podczas nauki w Studium Medycznym zajmował się najtrudniejszymi przypadkami. Od 14 lat doskonali swoje umiejętności. Jest więc także fizjoterapeutą, kinezyterapeutą, fascynuje go łączenie masażu z terapią manualną, czyli popularnym ustawianiem kręgosłupa. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Rojka wiele osób, którym lekarze proponowali operację wycięcia przepukliny kręgowej, uniknęło interwencji chirurgicznej.

Specjalnością Kristiana jest rwa kulszowa: swoimi zabiegami stawia na nogi nawet tych nieszczęśników, których rodzina do gabinetu wnosi na rękach. Dziewczynie, która przez trzy miesiące kulała, przywrócił sprawność w ciągu kilku sekund. Po kilku zabiegach jego klienci zapominają o bólu korzonków nerwowych – i to na zawsze. Usunięcie tej dolegliwości zapobiega powstawaniu rwy kulszowej. Po zabiegu na kręgosłupie szyjnym i piersiowym wykonanym przez Kristiana Rojka kobieta cierpiąca na zawroty głowy, szumy uszne i drętwienie ręki pozbyła się tych problemów.

(22) 757 65 07

Artykuły

Do Mandagazu po zdrowie i nadzieję

Od 15 lat osoby chore, znerwicowane, zagubione odwiedzają warszawskie Centrum Terapii Naturalnych MANDAGAZ, aby odzyskać zdrowie, spokój oraz uzyskać pomoc w rozwiązywaniu problemów spędzających sen z powiek. Przyjmujący w placówce przy ul. Nowogrodzkiej specjaliści nalezą do ścisłej krajowej czołówki, wielu gościło w Poczcie healerów polskich.


Kontakt

Mandagaz
504 228 606

Opis

Mapa: Europa, Polska, Warszawa

Joomla Extensions