Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Olszewska Anna (W-wa) - Nieznany Świat Zdrowia

Olszewska Anna (W-wa)

Europa · Polska · Warszawa Legendy 6 D

Opis

Dyplomowana bioenergoterapeutka (mistrz) łączy pracę energią z konchowaniem uszu, masażem tybetańskim, Su Dżok.
Ma ogromne sukcesy w uzdrawianiu dzieci oraz doprowadzaniu do szczęśliwego rodzicielstwa par nie mogących doczekać się potomstwa, choć oczywiście skuteczną i życzliwą pomoc znajdują u niej osoby w każdym wieku.

Przyjmuje również w: Biała Podlaska.

(22) 664 21 16

Artykuły

Uzdrawia i uszczęśliwia

Anna Olszewska, mistrzyni bioterapii, od 20 lat pomaga chorym, którzy traktują ją jak ostatnią deskę ratunku. Często zwracają się do niej również o pomoc kobiety, które zwątpiły, że zostaną matkami. Ona zaś uzdrawia i uszczęśliwia. rzydziestoparoletnia Michalina S. przez 12 lat leczyła niepłodność. Małżonkowie stracili już nadzieję, że doczekają się potomka i zaczęli przygotowywać się do adopcji. Po dwóch zabiegach u Anny Olszewskiej kobieta poczuła, że w jej organizmie zachodzą zmiany. Gdy test ciążowy wypadł pozytywnie, nie wierzyła własnym oczom. Powtórny test, badanie ginekologiczne i... radość nie do opisania. Michalina S. jest jedną z kilkunastu kobiet, które dzięki pomocy Anny Olszewskiej urodziły zdrowe dzieci. Bardzo często małżeństwo, wdzięczne za to, co się stało, nadaje później córkom imię uzdrowicielki.


Kontakt

ULMED

Opis

Mapa: Europa, Polska, Warszawa

Joomla Extensions